Amandina

de Miha in Prajituri, 11 Apr 2011 | 22698 vizualizari

COMENTARII (83)

aziz 1

12.04.2011, 12:38

amandine dietetice aveti?

Sylvia 1

12.04.2011, 13:13

Ma omorati cu amandinele cand le vad motzul ala si mor de pofta Miha azi am in plan prajitura tavalita reteta ta, are piticul meu maine invitati ceva copii la joaca si cred ca le va placea

Miha 1

12.04.2011, 13:15

Aoleooo...acu ma fac luntre si punte sa aduc o amandina dietetica.

Miha 1

12.04.2011, 13:15

Silvia
Buna prajitura "tavalita. Sigur o sa le placa.

horia 1

12.04.2011, 13:18

ce bine arata!in trecut erau preferatele mele.multumim!

madi_marin 1

12.04.2011, 14:44

Amandineeeeeeeeeee......... delicioase..... cred ca as fi in stare sa mananc in fiecare zi......

divainbucatarie 1

12.04.2011, 15:41

deyutzky 1

12.04.2011, 16:31

bunee

Cris2711 1

12.04.2011, 17:14

si inca ce mult imi plac

LUK 1

12.04.2011, 23:17

ce sa mai zic..

alice_ciobanu 1

13.04.2011, 10:41

cat timp tre sa stea la rece pina le poti consuma? eu am o reteta in care spune ca tre sa stea minim 8 ore la frigider....

Miha 1

13.04.2011, 10:53

Neaparat tre sa ma duc sa fac o tava de amandine pentru pofticiosi!

Miha 1

13.04.2011, 10:54

Alina, e foarte adevarat ca sunt mai bune dupa cateva ore de stat la frigider, dar se pot consuma si mai repede. Macar 1 de pofta.

alice_ciobanu 1

13.04.2011, 10:56

Aha...mersi Miha. Esti o moldoveanca draguta si harnica....

Miha 1

13.04.2011, 11:22

Multumesc!

Adinuta 1

13.04.2011, 13:51

Wow, bez komentarze

Miha 1

13.04.2011, 15:17

Adinuta, ai invatat sa vorbesti chineza?

aziz 1

13.04.2011, 15:53

mama mea ce face amandina asta din om

Corinuta 1

13.04.2011, 19:45

Nu vreau ca-i de alaltaieri ma duc la cofetaria de dupa colt sa-mi iau!

diaconta 1

13.04.2011, 19:49

Sssssttt Corino nu zice ca le iei de la cofetarie,le postezi si zici ca le-ai facut tu

diaconta 1

13.04.2011, 19:50

si daca pofta-i Maaaaaaaare,cate poti sa consumi Miha?

Miha 1

13.04.2011, 22:08

Tu Dia...da' tu cate poti duce? )

Miha 1

13.04.2011, 22:08

Corina, ai gasit deschis la cofetarie?

Miha 1

13.04.2011, 22:09

Mona asa e ...asa e... face din om ne-om si din roman chinez.

diaconta 1

13.04.2011, 22:19

Ma straduiesc sa le duc pe toate cate mi le dai

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase