Agape

Alte detalii
  • restaurant a la carte
  • restaurant cu autoservire
  • cafenea
 

Parerile utilizatorilor (1)

bubulina44

La: 16.03.2012, 08:56

La Agape restaurant cu autoservire mergeam in studentie...ne placea ca era mancare tare buna desi nu erau chiar preturi de cantina.
Am fost din nou recent, in luna februarie chiar cand incepuse postul, in cautarea unei supe calde pe o vreme geroasa si am fost cam dezamagita... In aproape 5 ani de cand nu am mai fost s-a schimbat mult, portiile sunt mai mici, mai scumpe, aveau destul de putine feluri de mancare si doar 2-3 feluri de post.

Sunt nevoita sa nu recomand, avand in vedere ultima experienta.

Scrie parerea ta

minimum 50 caractere

Propune restaurant

Daca ai un restaurant preferat care nu exista in catalogul nostru, trimite-ne datele despre el si noi il vom adauga

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]