Raci fierti

de vero_closca in Fructe de mare, 31 Mar 2010 | 17963 vizualizari

COMENTARII (18)

nadina73 1

31.03.2010, 16:47

sant atre haiosi

madi_marin 1

31.03.2010, 17:32

ce fetze au....n-am mancat niciodata, dar cred ca nu prea as avea curaj sa ii vad intregi in farfurie.....

susu 1

31.03.2010, 17:35

Foarte bine arata. Imi doresc si eu sa pap dar din cate am auzit se arunca in apa fiarta. Cica sa le pui un prosopel pe ochi sa adoarma de la intuneric inainte de operatiunea asta si sa-i legi clestii cu ceva. Al meu sot a zis ca el nu afce asa ceva ca nu e criminalin concluzie nu mai papam

Bucataria_Portocalie 1

31.03.2010, 17:50

Mie imi plac mult, spune-mi te rog unde ai gasit raci?

Sylvia 1

31.03.2010, 17:51

Tare bine arata nota maxima de la mine! Sincer vii nu am pregatit niciodata ca mi-e frica de ei am facut ceva langustine congelate ca mi s-a parut mai simplu dar cunascatorii zic ca cei vii sunt delicatesa

Bucataria_Portocalie 1

31.03.2010, 17:54

Vero, acum vad ca esti din Tulcea....trimiti niste raci la Pitesti?

Dana Cristea - pusikmea 1

31.03.2010, 17:56

sincer mie m-i se ridica paru pe mine cand ii vad, nu as putea manca, or fi ei buni, dar ma ia groaza cand vad mustatile alea maaariii, sau ce-or fi alea

mariac 1

31.03.2010, 18:55

mie frica sincer

Brindusa 1

31.03.2010, 20:15

am auzit si eu ca sunt tare buni. Pentru ei as vrea si eu sa stau in Tulcea

vero_closca 1

31.03.2010, 21:32

va multumesc,dragele mele si va astept vara la o portie de raci!

Oana 1

01.04.2010, 11:41

Si mie imi plac, sunt topita, dar sa nu-i vad cu ochi si mustati in farfurie

lacri 1

08.04.2010, 17:44

Am mancat si eu dar nu preparati de mine si sincer imi plac sunt buni.Bravo.Felicitari.

mihaelar63 1

13.04.2010, 16:42

cui ii este frica sa urmeze sfatul lui miha cu coniacul , da curaj

epurasha2bb 1

13.04.2010, 18:16

sandytza 1

17.04.2010, 15:33

eu cred ca am gatit mii de raci de ani de zile la restaurant. O singura data am probat unul si nu mi-a placut. Clientii spun ca sunt super buni asa ca drep concluzie depinde de gustul fiecaruia nu de aspect

rivka 1

17.04.2010, 18:08

la gust sunt f buni e adevarat dar de aratat arata ca niste insecte uriase oribil deci, cand esti obisnuit sa mananci asa ceva nu mai observi acest amanunt, sincer nu zic ca nu-s deliciosi la gust dar sa nu-i vad asa cu antene si mustati in farfurie ca sunt urati cu spumeeee , ma tem rau

rivka 1

17.04.2010, 18:10

oke eu am o fobie si cu paianjenii sa nu se apropie vreo lighioana de asta de mine ca ma trec fiorii

elena1988 1

13.02.2011, 18:26

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase